prezent dla szefa

TOP5 pomysłów na prezent dla szefa lub współpracownika

Z szefem, współpracownikami łączą nas stosunki służbowe, zatem nawet pomimo sporej sympatii czy też relacji koleżeńskich nie możemy pozwalać sobie na nadmierną poufałość. Nie oznacza to wcale, iż eleganckie prezenty firmowe muszą być nudne. Również w relacjach służbowych warto być zapamiętanym w taki sposób, żeby upominek sprawiał nie tylko sporą przyjemność obdarowanej nim osobie, ale również stał się częścią budowania wizerunku firmowego albo naszej osobistej marki.

Prezent firmowy – co możemy podarować szefowi lub współpracownikom?

Co możemy wręczyć w roli prezentu firmowego dla szefa albo dla współpracowników? Upominek powinien być gustowny, stosowny i dostosowany do osobowości oraz zainteresowań wybranej osoby, której ma być on wręczony czy do okazji. W wypadku przechodzenia na emeryturę możemy kupić współpracownikowi będącemu zapalonym wędkarzem, chociażby zestaw do łowienia ryb, gdyż w końcu znajdzie on na pewno więcej czasu na własne hobby. Poniżej opiszemy TOP 5 pomysłów na prezent dla szefa albo współpracownika.

1. Książka

Książka jest bardzo eleganckim, a ponadto bezpiecznym pomysłem na firmowy prezent. Możemy podarować ją nie tylko współpracownikowi, ale również swojemu szefowi. Dostępnych jest tak wiele typów literatury, iż możemy wybierać praktycznie bez końca. Jeżeli nie znamy całkowicie upodobań osoby, która ma być przez nas obdarowana, warto, abyśmy postawili na książki z naszej branży. A kiedy dobrze kogoś znamy, tematyką literatury możemy nawiązać do jego hobby.

2. Zestaw do parzenia herbaty albo kawy

Jest wiele osób, które nie potrafią sobie wyobrazić dnia bez kawy albo herbaty, tym bardziej te pracujące w biurze, gdzie jest to po prostu pewien rytuał i tradycja. Bez problemu zatem dowiemy się, kto jest kawoszem, a kto zaś lubi popijać earl greya podczas pełnienia obowiązków zawodowych. Zestaw do parzenia kawy albo herbaty zawsze będzie mieć sporą wartość i przydatność. To praktyczny i elegancki prezent dla osoby w każdym wieku. Poza elegancką filiżanką i dołączonym do niej spodeczkiem, w takim zestawie może się też znaleźć dobrej jakości kawa, dopasowana oczywiście do preferencji osoby, która ma być przez nas obdarowana.

3. Karta podarunkowa do sklepu

Jeśli w naszym miejscu kultywowana jest tradycja zrzucania się przez współpracowników na urodzinowe prezenty, karta podarunkowa będzie zawsze świetnym rozwiązaniem. Gdy jako pracownicy partycypujemy w zbiórkach na takie cele, kiedy przyjdzie nasza kolej, zainwestowane pieniądze odbierzemy pod postacią karty podarunkowej. Aby móc trafić z wyborem miejsca, w którym będzie ona możliwa do zrealizowania, zawsze warto, jest podpytać przyszłego obdarowanego, gdzie miałby ochotę robić zakupy.

4. Miód w zestawie prezentowym 

Miody na prezent stały się ostatnimi czasy fantastycznym pomysłem. Pasieki prześcigają się w proponowaniu coraz ładniejszych opakowań i zwykle proponują swoim klientom zestawy miodów, takie jak te dostępne na stronie https://miodywowka.pl/10-miod-na-prezent. Są to bardzo często fikuśne słoiczki. To podarunek, który nie tylko będzie w stanie zaskoczyć osobę obdarowaną, ale również zadba o jej stan zdrowia. Słodki przysmak mający fantastyczne właściwości to na pewno świetny upominek dla szefa albo współpracowników. Osoby te na pewno docenią taki podarunek od serca. Może być dodatkiem do kawy, herbaty, czy też herbatników.

5. Spersonalizowany T-shirt, plakat albo kubek

Jeśli chcemy przełamać przysłowiowe lody w relacjach z szefem albo współpracownikami, czasami warto postawić na zabawny prezent. Może to być koszulka ze śmiesznym nadrukiem, plakat albo kubek z personalizowanym napisem. Osoba obdarowana z pewnością doceni podejście do upominku oraz nasze zaangażowanie.

Podsumowując powyższe, warto, jest zauważyć, iż upominek dla szefa czy współpracowników, zawsze będzie świetnym pomysłem. Możemy podarować nie tylko książkę, ale również zestaw do parzenia kawy albo herbaty, kartę podarunkową, miód w zestawie prezentowym czy też spersonalizowany T-shirt, plakat albo kubek.

Leave a Comment