System SFA – Sales Force Automation

System SFA – Sales Force Automation

Proponowany przez Infinite Sales Force Automation to kompleksowy system wsparcia działań biznesowych w rozproszonych zespołach handlowych, który bazuje na wieloletnich doświadczeniach firm zajmujących się z produkcją oraz dystrybucją dóbr. Dzięki dobrze zaprogramowanym technologiom jego obsługa jest wygodna i intuicyjna, a wybór rozwiązania przynosi szereg korzyści. Elastyczna architektura produktu umożliwia dostosowanie wybranych funkcjonalności do realizowanego przez Twoją firmę modelu biznesowego. Narzędzie jest stale ulepszane i rozwijane przez profesjonalistów.

Wygodne rozwiązanie z szeregiem walorów

Z jakimi korzyściami wiąże się wybór systemu SFA? Za sprawą lepszego wykorzystania potencjału zespołu handlowego system zapewnia wzrost sprzedaży, a więc również multiplikację zysków, oprócz tego umożliwia praktyczną standaryzację struktury i modelu biznesowego. Dzięki automatyzacji procesów pozytywnie oddziałuje także na efektywność pracy oraz sposoby zarządzania celami handlowymi. Narzędzie zapewnia też dostęp do bieżących informacji na temat rynku. Całość korzystnie wpływa na jakość decyzji biznesowych.

Managerom Sales Force Automation otwiera opcję kompleksowej i wygodnej kontroli działań podległych pracowników oraz rzetelnej ewaluacji efektywności bazującej na wskaźnikach KPI. To z kolei umożliwia błyskawiczną reakcję w razie jakichkolwiek niepożądanych zdarzeń. W SFA oprócz monitorowania realizacji celów można również na bieżąco obserwować sytuację na obsługiwanym obszarze rynku.

Za sprawą opcji raportowania i automatyzacji powtarzalnych czynności rozwiązanie pozwala pracownikom mobilnym na znaczną oszczędność czasu oraz ograniczenie ręcznej pracy. Ponadto stanowi ono wsparcie w realizacji działań sprzedażowych – gwarantuje wygodną dystrybucję multimedialnych materiałów reklamowych czy różnych form promocji, a dodatkowo pozwala na monitoring celów i historii współpracy z konkretnymi kontrahentami. To także sposób na eliminację zbędnych papierowych dokumentów.

System SFA – u kogo się sprawdzi?

Sales Force Automation jest odpowiednim rozwiązaniem dla producentów, dystrybutorów, usługodawców i innych podmiotów – m.in. firm dysponujących pracownikami w terenie (np. ankieterami czy doradcami technicznymi). Wspiera ono rozwój sprzedaży na rynku, budowanie wizerunku marki, a także analizę postępów biznesowych. Wybierając to narzędzie, zyskujesz szansę na pozyskanie nowych klientów oraz kompleksową pomoc w ich obsłudze.

Funkcjonalny i bezpieczny system

Technologia automatyzacji działań handlowych zapewnia dostęp do wielu funkcjonalności na wyciągnięcie ręki. Wśród nich można wskazać opcje zarządzania bazą użytkowników oraz kontrahentów, monitoring zamówień, a także kontrolę oferty i bieżącego asortymentu. Dostęp do aplikacji jest autoryzowany, a całość w pełni bezpieczna – Twoje dane są szyfrowane i chronione. Narzędzie gwarantuje również wsparcie CRM, procesów obsługi sprzedaży, zwrotów oraz cyfrową ewidencję kosztów. Transakcje za pośrednictwem SFA mogą być obsługiwane za pomocą systemu płatności online Przelewy24.

Leave a Comment