szkolenia

Inprogress Plus – wygodny dostęp do nielimitowanych szkoleń

Chcesz się rozwijać, ale gubisz się w szerokiej ofercie szkoleń? Subskrypcja Inprogress Plus to atrakcyjna oferta nielimitowanego dostępu do akredytowanych szkoleń pomagających wzmacniać swoją wartość i konkurencyjność na rynku. Kto i jak może na niej skorzystać?

Nieograniczony rozwój dzięki szkoleniom w abonamencie

Subskrypcja szkoleń Inprogress Plus to gratka dla osób poszukujących skutecznych ścieżek rozwoju dla siebie i/lub dla swojej kadry. 6-miesięczny abonament otwiera nielimitowany dostęp do akredytowanych szkoleń online realizowanych w czasie rzeczywistym, na żywo.

Subskrybent płaci z góry za pół roku. Dzięki temu nie musi przedłużać abonamentu co miesiąc, wykupywać każdego szkolenia oddzielnie czy przebierać w gąszczu ofert szkoleniowych. Oprócz prostego i wygodnego systemu płatności otrzymuje merytoryczne wsparcie ekspertów oraz zaangażowanej społeczności szkoleniowej.

Dla kogo abonament Inprogress Plus?

Szkolenia w ramach Inprogress Plus dotyczą dwóch grup: pracowników oraz pracodawców. Skorzystają z nich osoby, które:

 • wkraczają na rynek pracy po przerwie (np. urlopie rodzicielskim) lub szukają jej po raz pierwszy,
 • pragną podnieść swoje kompetencje zawodowe w firmie,
 • chcą zmienić pracę na lepszą,
 • zmagają się z wypaleniem zawodowym.

Wartość subskrypcji docenią również pracodawcy zamierzający zainwestować w swój zespół – zwiększyć jego efektywność oraz jakość pracy.

Zakres tematyczny szkoleń obejmuje m.in.:

 • Zarządzanie – portfelem, programami, projektami
 • Agile & Scrum
 • Usługi IT
 • Design Thinking
 • Project Management Institute
 • Architekturę organizacji
 • Narzędzia informatyczne
 • Inżynierię oprogramowania
 • Szkolenia managerskie

Jak więc widać, ofertę docenią zwłaszcza osoby pracujące lub chcące wkroczyć w szeregi  branży IT (np. by zmienić pracę na lepszą)

Jakie są zalety szkoleń w ramach Inprogress Plus?

Subskrypcja zapewnia wygodny udział w szkoleniach, z dowolnego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu. Pozwala pracownikom wyznaczyć indywidualną ścieżkę kariery, dostosować do niej konkretne szkolenia oraz określić miejsce i czas realizacji wyznaczonych celów. Subskrybenci otrzymują wsparcie ekspertów, społeczności trenerów i uczestników. Zyskują też dostęp do  zamkniętych warsztatów dedykowanych wyłącznie dla nich.

Każdy kurs oferuje możliwość uzyskania cennego certyfikatu. Półroczna subskrypcja oszczędza czas i pieniądze. Szkoleń nie trzeba szukać i dopasowywać samodzielnie, a ryzyko udziału w kursach przekazujących wiedzę nieadekwatną kompetencjom uczestnika zostaje zminimalizowane.

Jak wykorzystać wiedzę ze szkoleń w codziennej pracy?

Dzięki szkoleniom Inprogress Plus pracownik może podnieść swoją wartość i konkurencyjność w oczach pracodawcy. Poznając nowe metody działań, zaczyna funkcjonować sprawniej i efektywniej. Unikając zawodowej stagnacji, nie naraża się na wypalenie.

Pracodawca dbający o rozwój swojego zespołu podnosi efektywność, jakość i komfort pracy. Pomaga jego członkom dostosowywać się do zmian. Dzięki temu łatwiej mu utrzymać w firmie wartościowe jednostki. Subskrypcja to także sposób na optymalizację wydatków szkoleniowych i nieoceniona pomoc w zwiększaniu konkurencyjności firmy.

Jak skorzystać?

Co zrobić, aby skorzystać z subskrypcji Inp rogress Plus? Wystarczy wykonać 3 proste kroki opisane na stronie internetowej Inprogress: https://inprogress.pl/inprogress-plus-twoja-strefa-rozwoju/. Pod wskazanym adresem znajduje się też więcej informacji dotyczących akredytowanych szkoleń dla pracowników i firm w ramach abonamentu.

Leave a Comment