Tinder na komputer

Jak uruchomić aplikację Tinder na komputerze PC z Windows?

Tinder wdarł się przebojem do smartfonów milionów ludzi na całym świecie. Obecnie funkcjonuje na więcej niż 10 mln urządzeń przenośnych. Zasada działania jest prosta i intuicyjna – umożliwia bowiem spotkanie osób, które mieszkają w okolicy i wykazują podobne do naszych zainteresowania. Kluczowy jest też aspekt atrakcyjności fizycznej. Większość użytkowników korzysta co prawda z aplikacji na telefonach mobilnych – nie każdy jednak dysponuje smartfonem, na którym może zainstalować aplikację Tindera. Z powodzeniem możesz z niego korzystać również na komputerach stacjonarnych i laptopach. Poniższy poradnik prezentuje krok po kroku jak zainstalować Tindera na sprzęcie z systemem Windows.

Tinder na komputer – czy to możliwe?

Warto na początku wspomnieć, że to pewnego rodzaju hybrydowe rozwiązanie, które z początku może działać nieco topornie. To jednak mimo wszystko doskonała okazja do sprawdzenia, czy ta aplikacja jest potencjalnie atrakcyjna i i warta korzystania. Początkowy etap stanowi instalacja emulatora Androida, w dalszej kolejności – sklepu Google Play, z którego należy pobrać aplikację o nazwie Fake GPS. Dzięki temu możliwe będzie wskazanie naszego aktualnego położenia do poprawnego działania Tindera na komputerze. Do jego instalacji przystępujemy na końcu.

Tinder na Windows – instalacja krok po kroku

Na początku konieczna jest instalacja emulatora Androida, np. Bluestacks na dysku naszego komputera. Jeśli dysponujesz starszym sprzętem – proces instalacji może przebiegać nieco dłużej. Po zakończeniu należy wyrazić zgodę na pojawiające się komunikaty dotyczące weryfikowania lokalizacji. Następnie należy wybrać przycisk „search”, którego ikona odzwierciedla lupę i znajduje się w lewym górnym rogu programu. Kolejny etap polega na wpisaniu dowolnego hasła i wybrania „Search Play”. Na ekranie pojawi się komunikat, w którym należy kliknąć na przycisk „continue”. W ten sposób dochodzimy do kolejnego etapu, w którym należy zalogować się do swojego konta Google lub – jeżeli go nie masz – założyć je. Po pomyślnym zalogowaniu do swojego konta należy przejść przez kolejne etapy, w tym np. tworzenie i przywracanie kopii zapasowej. Zaznaczenie zgód komunikacyjnych nie jest konieczne do poprawnego działania – to krok opcjonalny. Ponownie kliknij na przycisk „continue” i zaloguj się do swojego konta. Po zakończeniu konfiguracji wybierz opcję „let’s go”.

Tinder na komputer jest na wyciągnięcie Twojej ręki

Dalszy etap stanowi instalacja na dysk komputera aplikacji Fake GPS – znajdziesz ją także w sklepie Google Play. Niezbędne jest tu także wskazanie swojej bieżącej lokalizacji oraz zaznaczenie opcji „set location”. Wówczas aplikacja zostanie zminimalizowana, a Ty możesz już przystąpić do pobrania Tindera. Po pomyślnym zakończeniu instalacji konieczne jest zalogowanie się przez swoje konto na Facebooku. Pierwsza próba może nie zakończyć się pomyślnie – wystarczy spróbować ponownie. Po zatwierdzeniu kliknięciem na przycisk „super” i ponownej próbie aplikacja powinna zostać uruchomiona. Po sparowaniu z kontem na Facebooku można już przystąpić do eksplorowania Tindera.

Pamiętaj, że każdorazowo przed uruchomieniem aplikacji konieczne jest uprzednie włączenie Fake GPS, a następnie – Tindera. To proste!

One thought on “Jak uruchomić aplikację Tinder na komputerze PC z Windows?”
Leave a Comment